Ogłoszenia na Niedzielę 29 zwykłą

 

  1. Dziękuję za codzienne, życie parafialne. Za liturgię o 18.00 i różaniec. Ale i za codzienne – tygodniowe,  dbanie o nasze wspólne dobro, nasz kościół. Za  kwiaty, posadzone piwonie, schowane kwiaty na zimę do domu. Za smaczne rzeczy, którymi nawzajem się wymieniamy. Dziękuję.
  2. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej Grupie Szóstej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii niedzielnej.

Gdyby ktoś mógł i chciał serdecznie proszę o włączenie się do jednej z Grup, które dbają o piękno naszego kościoła.

  1. Dziękuję za dar pieniężny na żywy pomnik św. Jana Pawła II – Fundację Nowego Tysiąclecia . Zebraliśmy 872 zł.
  2. Trwamy na wspólnotowej  modlitwie różańcowej.  O 17.30  z biciem dzwonów w kościele przed Jezusem w Eucharystii, ale i w naszych domach, o ile to możliwe,  spotykajmy się w tych dniach  na wspólnej  modlitwie różańcowej.

Proszę w tym Tygodniu Misyjnym, niech nasza modlitwa różańcowa będzie pomocą misjonarzom.

  1. Na stoliku przy wyjściu są kartki na wypominki.
  2. W tym tygodniu:

– we wtorek  św. Jana Kantego

– w czwartek  św. Jana Pawła II

—————————————————–

Królowo Różańca świętego – módl się  za nami!

Ks. Stanisław