Ogłoszenia na niedzielę II Adwentu

1. To już druga niedziela Adwentu.  Codziennie odprawiamy Mszę św. roratnią o Matce Bożej.
  2. W II Niedzielę Adwentu obchodzony jest Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej i Azji Środkowej, czyli na Białorusi, Litwie, Łotwie i Estonii, Ukrainie, w Rosji, Mołdawii, Armenii, Gruzji, Kazachstanie, Tadżykistanie, Kirgizji i Uzbekistanie.
  3. Proszę przyjmijcie dziś po Mszy św. kalendarz: Święci nasi orędownicy z leczniczymi radami ks. Kneippa i książkę „Przekroczyć próg modlitwy z Św. Janem Pawłem II”.
  4. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w środę.
  5. Grupie Piątej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  6. W zakrystii są opłatki .
  1. W tygodniu:

– w poniedziałek św. Mikołaja

– we wtorek św. Ambrożego doktora Kościoła

– w czwartek św. Juana Diego Cuauhtlatoatzina

– w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

—————————————————–

Maran atha…   Nasz Pan przyszedł….