Ogłoszenia na 16. Niedzielę zwykłą

 1. Grupie VI za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
 2. Każdego dnia jesteśmy na Mszy św. o 20.00. Spowiedź św. półgodziny przed Mszą św.

 Cicha adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w piątek od 19.00.

 1. We wtorek w Lizbonie rozpoczynają się 37. Światowe Dni młodzieży. Będą trwały do 6 sierpnia. Tematem spotkania są słowa zaczerpnięte z Ewangelii wg św. Łukasza: „Maryja wstała i poszła z pośpiechem”
 2. Także we wtorek 1 sierpnia przeżywamy w naszej Ojczyźnie Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Po Mszy św. wieczornej zapraszam Was na śpiew patriotycznych pieśni.
 3. W czwartek po Mszy św. modlitwa medytacyjna w kościele.
 4. „Adoracja i post w intencji powołań”. Od  00 w piątek  (przez noc) do 18.00 w sobotę w naszej wspólnocie zapraszam do cichej adoracji Jezusa w intencji powołań.
 5. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów. Proszę pamiętajcie w modlitwie o nas proboszczach.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od 19.00.
 8. W pierwszą sobotę od 9.00 przyjdę do tych, którzy sami nie mogą przyjść do kościoła. Proszę o informacje w zakrystii.
 9. Wieczorem po Mszy św. uklęknijmy z modlitwa przed wizerunkiem naszej Matki,  tak jak nas prosi w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

————————————————————-

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami! 

Ks. Stanisław