GRUPA RODZINNA

Jesteśmy Grupą Rodzinną z Pobierowa, którą tworzą ludzie pragnący robić coś dobrego dla innych. Wielką radość sprawia nam także przebywanie z sobą, a dzięki życzliwości władz tutejszej szkoły mamy taką możliwość. Od wielu lat cieszymy się z szerokiego wsparcia księdza Stanisława Krzyżanowskiego, obecnego proboszcza pobierowskiej parafii. Pomoc ta polega na stworzeniu Grupy Teatralnej (ok. 15 lat temu), doborze repertuaru i doskonaleniu naszych umiejętności „aktorskich.”

Wielką wartością naszego wspólnego działania są co tygodniowe spotkania w szkole lub na plebanii. Dużym wsparciem dla nas jest także pomoc ze strony p. Beaty, nauczycielki z pobierowskiej szkoły, która nie tylko muzycznie dba o nasz rozwój. W kronikach Koła można znaleźć wszystko to , co do tej pory robiliśmy. Bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności są cykliczne, wspólne śpiewania pieśni patriotycznych z okazji 3 Maja czy też 11Listopada. Dla naszych Seniorów organizowane są corocznie spotkania opłatkowo-noworoczne czy też z okazji Dnia Seniora.

Radość jednego z ostatnich spotkań ilustrują dołączone zdjęcia. Chętnych zapraszamy na zajęcia naszej Grupy Rodzinnej w każdy czwartek o godz. 15-tej w szkole w Pobierowie

Przewodnicząca Grupy Rodzinnej Czesława Kowalik.