1. Grupie V za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Dziś obchodzimy Światowy dzień Dziadków i Osób Starszych.
  3. Rozpoczynamy Ogólnopolski tydzień św. Krzysztofa. MIVA Polska zachęca do udziału w Akcji św. Krzysztofa: Podziękuj Bogu za bezpieczną podróż i ofiaruj 1 grosz za 1 km bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy.
    We wtorek w święto  św. Jakuba  Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców zapraszam na Msze św. o 20.00 na modlitwę i błogosławieństwo kierowców i po Mszy  poświęcenie pojazdów.
  1. W środę wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców Maryi
  2. Pielgrzymka na Jasną Górę . We wtorek z pod krzyża w Pustkowie wyrusza Szczecińska Piesza Pielgrzymka, przemierzając drogę od Bałtyku do Stóp Jasnogórskiej Pani.  Do naszej parafii przybędą 25.07. 2023 r. około godziny 10.00. Jesteśmy zaproszeni do pielgrzymowania i wyruszenia chociaż na jeden dzień  lub na tyle na ile starczy sił i zdrowia.
  3. Próbujemy uszlachetnić budowlę naszego kościoła.

Dziękuję panu Pawłowi Małachowskiemu  za trud rozprowadzenia przewodów elektrycznych (pomocnikowi Kamilowi też bardzo).

Od poniedziałku pan Maciek Seniowski pracował przy nowej balustradzie na chórze. Jest piękna i solidna. Dziękuje panie Maćku.

Od wtorku montowaliśmy nowe oświetlenie, mam nadzieję, że dzięki niemu to co piękne w naszym kościele (krzyż, obraz Matki Bożej, tabernakulum) będzie jeszcze lepiej uwidocznione.

Wszystkim, którzy dbali w tym czasie o czystość kościoła bardzo dziękuję!

Dziękuję za ofiary, które składacie.

——————————————————————

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami!