Ogłoszenia na 20. Niedzielę zwykłą

  1. Grupie III za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Od poniedziałku 21 sierpnia do piątku 25 sierpnia Wspólnota Emmanuel serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu o tematyce relacji w małżeństwie i rodzinie. W programie modlitwa uwielbienia, konferencja , adoracja oraz msza święta. Tematami konferencji będę między innymi : „etapy życia małżeńskiego”, różnice między kobietami i mężczyznami czy

relacje seksualne.

Początek spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 9.30 a koniec około godziny

12.30

Dodatkowo w piątek 25 sierpnia po mszy świętej wieczornej czyli koło godziny 20.45 organizatorzy

zapraszają na „Wieczór Miłosierdzia” podczas którego odbędzie się modlitwa o uzdrowienie relacji, a także będzie można prosić o modlitwę wstawienniczą. Będzie to także czas na spowiedź świętą jeżeli  ktoś będzie tego potrzebował.

Wspólnota Emmanuel jest publicznym stowarzyszeniem wiernych na prawach papieskich, która  zrzesza osoby wszystkich stanów życia . W Polsce jest obecna od 1993 roku a w naszej diecezji od

roku 1996. Wspólnota Emmanuel wywodzi się z Odnowy w Duchu Świętym a jej członkowie powołani  są do życia opartego na trzech filarach czyli codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu z której  wypływa współodczuwanie z ubogimi tego świata zarówno w aspekcie duchowym jak i materialnym  co z kolei prowadzić ma do ewangelizacji.

  1. Każdego dnia jesteśmy na Mszy św. o 20.00. Spowiedź św. półgodziny przed Msza św.

 Cicha adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w piątek od 19.00.

W tym tygodniu wspominamy :

– w czwartek święto św. Bartłomieja

– w sobotę Uroczystość NMP częstochowskiej

————————————

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami!

Ks. Stanisław