1. Grupie III za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Pomogliśmy w ubiegłą niedzielę naszym hospicjom diecezjalnym na kwotę 1805, zł.
  3. Zaczynamy październik. Każdego dnia w naszej wspólnocie chciałbym was prosić o wspólną modlitwę różańcową o 17. 30. W kościele przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie.  Proszę łączmy  się w modlitwie,  jeśli nie możecie być w kościele.
  4. Spowiedź św. w październiku w zwykłe dni po Mszy św.
  5. Różaniec do Granic. W sobotę o godz. 15.00 zapraszam na plażę , na granice naszej Ojczyzny, przy zejściu betonowym z ulicy Jana z Kolna do wspólnej modlitwy  różańcowej w intencji naszej Ojczyzny.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartki proszę polecajcie nas kapłanów w modlitwie.

W pierwszy piątek spowiedź po Mszy św.

W sobotę przyjdę do tych, którzy sami nie mogą przyjść do kościoła od 9.00. Proszę o informacje w zakrystii.

1. W tym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Aniołów Stróżów

– w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

– w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

– w sobotę Najświętszej Maryi Panny Różancowej

—————————————

Aniele Boży stróżu mój…..