1. Grupie I za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o 9.00 spotkajmy się na naszym cmentarzu na  modlitwie koronką do miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych.
  3. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zamarłych. Msza św. o 9.00 za wszystkich zmarłych, o 11.00 według intencji Ojca św. i o 18.00.
  4. Od czwartku 15 minut przed Mszą św. rozpoczniemy modlitwę wspominkową za zmarłych.
  5. W piątek pierwszy piątek miesiąca.
  6. A pierwszą sobotę miesiąca od 9.00 przyjdę do tych, którzy nie mogą sami przyjść do kościoła. Proszę o informacje w zakrystii.

———————————————————————

Proszę Was „zmobilizujmy się w tych dniach, żeby za naszych zamarłych modlić się więcej niż zazwyczaj”.