Ogłoszenia na III niedzielę Adwentu

1. Grupie II za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty państwu Agnieszce i Adrianowi Szarek za ufundowanie konfesjonału.
  3. Dziękuję panu Sławkowi Borowskiemu za pomoc w przygotowaniu do instalacji nowego konfesjonału.
  4. Zapraszam Was do soboty włącznie, na Msze św.  roratnie o 18.00.
  5. W czwartek od 10.00 ubieramy choinki i budujemy żłóbek. Zapraszam do wspólnego przygotowanie naszej świątyni do świąt.
  6. W czwartek po Mszy św. modlitwa medytacyjna w dom parafialnym.
  7. W sobotę przyjdę do tych, którzy nie mogą sami przyjść do kościoła. Proszę o informację w zakrystii.
  8. Za tydzień Wigilia. Msza św. o 9.00 i 11.00 adwentowa. Nie będzie Mszy św. o 18.00.
  9. Pasterka o 22.00.
  10. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msza św. o 9.00, 11.00 i 18.00.
  11. Opłatki są do nabycia w zakrystii.
  12. Dziękuję za ofiary na tace i ofiarodawcom  na bankowe konto parafialne –  mam nadzieję, że przeczytają.

Kolejne okna witraży, dach  i malowanie kościoła to są wezwania na najbliższe miesiące – lata, dotyczące uszlachetnienia naszego kościoła z kamienia.

—————————————————————–

„Marana tha….., przyjdź Jezu, …… przyszedłeś Jezu”