Ogłoszenia na Niedzielę 2 zwykłą

1. Grupie VI za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Dziś rodzice klasy III po Mszy św. o godzinie 11.00 będą sprzedawać ciasto. Zbieramy na wycieczkę do Krakowa. Dziękujemy, że kupicie.
  3. Msza św. w tym tygodniu o 10.00 z wyjątkiem poniedziałku o 7.00
  1. Za  tydzień dzień babci i dziadka. O 11.00 będziemy szczególnie o nich pamiętać.
  2. Za tydzień chciałbym poprosić Was o pomoc dla jednej z naszych parafianek, którą czeka trudna operacja. Wiem, że wielu już pomogło. Kto może – przy Obrazie Matki Bożej będzie koszyk.
  3. Wizyta duszpasterska

W ogłoszeniach  na tablicy i w Internecie – na naszej stronie – jest już informacja o ulicach. Proszę Was tylko powiedzcie do kogo mogę przyjść pisząc na kartce adres, nazwisko, numer telefonu.  Kartkę proszę o pozostawienie w zakrystii lub na tacy. Spotkania rozpoczynamy od 16.00, w sobotę od 14.00.

15.01. Poniedziałek Orzeszkowej , Pomorska

16.01. Wtorek Spacerowa, Moniuszki, Sportowa, Wrzos

17.01. Środa Wojska Polskiego od Gostynia do ulicy Południowej,  Leśna, Miodowa

18.01. Czwartek Wojska Polskiego od Południowej do morza  i Zgody

19.01.Piątek. Warszawska, Gdańska, Sienna, Mazowiecka, Lubelska, Częstochowska,

20.01. Sobota  Wielicka, Poznańska, Łódzka, Kaliska, Bielańska, Jana z Kolna, Cieszyńska

————————————————-

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami!!!