Ogłoszenia na Niedzielę 4 Wielkanocną

Dziękuję za Wasze dziękuję. Obecny czas stał się okazją do jeszcze większego dobra. Szycie maseczek, dzielenie się posiłkami.  Dziękuję za wasze dzielenie się dobrem, które dzieje się w waszych rodzinach. Wszystkim wspaniałym mężom, za remonty łazienek, tarasów.  Jesteśmy jeszcze lepiej w tym roku przygotowani na przyjazd Was „parafianie z poza Pobierowa”.

O 1 maja ruszyły pizzernie i nowe pomysły na sprzedawanie ciasta. Dziękuję, że nie biadolimy, ale działamy. Dużo w naszych wypowiedziach w tym tygodniu jednej z najważniejszych cnót  – nadziei.

1. W poniedziałek o 18.00 w dzień św. Floriana patrona  strażaków chcemy modlić się za naszych strażaków i ich rodziny.
  2. Trwamy każdego dnia na modlitwie o 12.00 i Eucharystii o 18.00.
  3. Każdego dnia po Mszy św. o 18.00 wyśpiewujemy naszą miłość do Matki Bożej w nabożeństwie majowym.
  4. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty Grupie Szóstej za piękne posprzątanie kościoła .
  5. Dziś   po Mszy świętej  o 11.00  XV Lekcja Śpiewu pieśni patriotycznych  w Pobierowie,  nie na Grunwaldzkiej, ale pod kościołem  i w kościele.

W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek Św. Floriana

– w środę  święto św. Filipa i Jakuba apostołów

– w piątek św. Stanisława

——————

Maryjo nasza Matko i Królowo – módl się za nami.