Ogłoszenia na Niedzielę 4 zwykłą

1. Grupie II za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Dziękuję za nasze spotkania kolędowe……. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze spotkać proszę o informację w zakrystii.
  3. Dziękuję. Tydzień temu ofiarowaliśmy naszej parafiance 3091 zł.
  1. Msza św. tygodniu o 18.00,
    w środę nowenna do naszej Matki przed Mszą św.,
    w piątek od 17.30 cicha adoracja Jezusa w Najświętszym sakramencie.
  1. Codziennie można przed Mszą św. przyjąć sakrament pokuty i pojednania.
  1. W piątek – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W naszej Ojczyźnie kończy się czas śpiewania kolęd, wystawienia żłóbka i choinek. Serdecznie Was zapraszam w ten dzień z gromnicami.  Po Mszy św. proszę rozbierzmy wspólnie choinki i przenieśmy figurki do domu parafialnego.

Zapraszam w ten dzień dzieci i rodziców przygotowujących się do pełnego uczestnictwa we Mszy św. do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.

1. W sobotę od 9.00 przyjdę do tych, którzy sami nie mogą przyjść do kościoła. Proszę o informację w zakrystii.
  1. Wieczorem w sobotę modlitwa pierwszej soboty miesiąca do Matki Bożej.
  1. W najbliższą środę o 16.00 w Sali Konferencyjnej Straży Pożarnej w Pobierowie odbędzie się prelekcja historyczna z pokazem multimedialnym pod tytułem: „Pobierowo jakiego nie znamy…”, którą poprowadzi pan Paweł Pawłowski.  Wszyscy jesteśmy serdecznie zaproszeni.

————————————————————-

Królowo Polski – módl się za nami!