Ogłoszenia na Niedzielę 6 Wielkanocną

Zapraszam Was na Urodziny.

Urodziny św. Jana Pawła II w Pobierowie o 11.00 w tę niedzielę. Po Mszy świętej pyszny tort przygotowany przez panią Anię i śpiew 5 pięknych papieskich pieśni.  Proszę przyjdźcie z jednym kwiatem z ogródka – 100 kwiatów na 100 urodziny ( wazony będą przed obrazem Jana Pawła II.

W poniedziałek o 17.00 nie dziwcie się, że będą biły dzwony.

100 lat temu około 17.00 Emilia Wojtyła urodziła Karola Wojtyłę.

Ubiegłym tygodniu przeżyliśmy piękne uroczystości bierzmowania. Rodzicom, młodzieży – bardzo dziękuję.

1. Trwamy każdego dnia na modlitwie o 12.00 i Eucharystii o 18.00.

2. W tym tygodniu przed Mszy św. o 18.00 wyśpiewujemy naszą miłość do Matki Bożej w nabożeństwie majowym.

3. W czwartek po Mszy świętej Modlitwa medytacyjna w kościele.

4. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej Grupie Drugiej za piękne zadbanie o nasz kościół .

5. Potrzebuję pomocy przy zdjęciu pajęczyn w kościele. Pani Basia pożyczyła szczotkę na długim wysięgniku. Trzeba podtrzymać drabinę.

6. Czy ktoś nie zgubił pięknego stołu ogrodowego. Na podwórku za plebanią w piątek, ktoś przywiózł, mimo że nie zamawialiśmy.

7. Nie wiemy jak będzie wyglądała Uroczystość Bożego Ciała w tym roku. Ale już chcemy, przygotować się do koncertu uwielbienia w ten dzień wieczorem. Kto chciałby pomóc w śpiewie zapraszamy w imieniu grupy organizacyjnej.

W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek  100 urodziny św. Jana Pawła II

– w  piątek  wspomnienie św. Rity

——————————–