Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego

1. Grupie V za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Za tydzień 14 stycznia rodzice klasy III po Mszy św. o godzinie 11.00 będą sprzedawać ciasto. Zbieramy na wycieczkę do Krakowa. Dziękujemy, że kupicie.
  3. Msza św. w tym tygodniu o 10.00
  4. Wizyta duszpasterska – kolędę w 2024 r. zaczynamy od 8 stycznia.

Da Pan Bóg – mam nadzieję –  w tym roku spotkać  się nam w czasie odwiedzin kolędowych. W ogłoszeniach  na tablicy i w Internecie – na naszej stronie – jest już informacja o ulicach. Proszę Was,  powiedzcie do kogo mogę przyjść pisząc na kartce adres, nazwisko, numer telefonu.  Kartkę proszę o pozostawienie w zakrystii lub na tacy. Spotkania rozpoczynamy od 16.00, w sobotę od 14.00.

8.01. Poniedziałek Mickiewicza od 1 do 42

9.01. Wtorek  dalsza część  Mickiewicza –Małe Pobierowo do ulicy Szczecińskiej, Słowackiego, Wczasowa, Bracka i Chmielna

10.01. Środa Przeskok, Krótka, Zachodnia, Kościuszki, Niecała

11.01. Czwartek Prusa, Konopnickiej

12.01. Piątek Karola Borka, Świerkowa, Jodłowa, Wspólna, Ciechanowska, Sosnowa, Kilińskiego, Kawalerska

13.01. Sobota Reymonta

—————————————————-

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami!!!