Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej

1. W imieniu naszej wspólnoty parafialnej dziękuję Grupie 1 za przygotowanie kościoła do liturgii.
  2. Nabożeństwa majowe o 18.00, po nich Msza św. do piątku
  3. Dziękuje państwu Celinie i Damianowi Serafiniakom za koordynowanie prac z wykonaniem witraży.
  4. Dziękuje panu Sławkowi Borowskiemu za pochowanie w ścianie przewodów elektrycznych.
  5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o pomoc w pięknym i godnym z wiarą przeżyciu tego dnia.
  6. Msza św. w ten dzień o 9.00, 11.00, po której pójdziemy z procesją do czterech ołtarzy i o 18.00.
  7. Na 17.00 zapraszam na uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie pieśnią słowem i ciszą.
  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Przyjdę z Panem Jezusem do tych, którzy sami nie mogą przyjść do kościoła. Proszę o informacje w zakrystii.
  1. W sobotę na 16.00 do kościoła w Rewalu jesteśmy zaproszeni na trzydziestolecie chóru Amber Singers.
  1. Od soboty rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe.

W tym tygodniu:

– w piątek święto nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny