Ogłoszenia na ostatni i pierwszy dzień Roku

1. Grupie IV za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Kończymy stary rok modlitwą, a jutro po nocnych tańcach zapraszam Was na rozpoczęcie Mszą św. Nowego Roku.
  3. W czwartek modlitwa medytacyjna po Mszy św. w domu parafialnym.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek – proszę módlmy się za powołanych do kapłaństwa i o nowe powołania z naszej parafii, piątek  i sobota miesiąca.
  5. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie złota, kadzidła i kredy.
  6. Wizyta duszpasterska – kolęda w 2024 r. zaczynamy od 8 stycznia za tydzień.

Da Pan Bóg – mam nadzieję-  w tym roku spotkać  się nam w czasie odwiedzin kolędowych. W ogłoszeniach  na tablicy i w Internecie – na naszej stronie – jest już informacja o ulicach. Proszę Was tylko powiedzcie do kogo mogę przyjść pisząc na kartce adres, nazwisko, numer telefonu.  Kartkę proszę o pozostawienie w zakrystii lub na tacy. Spotkania rozpoczynamy od 16.00, w sobotę od 14.00.

Chciałbym w tym roku podarować Wam kalendarz,  małą figurkę dzieciątka Jezus i   małą ikonkę.

—————————————-

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami!!!