Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

                                                                       Parafia pw. Najświętszego Odkupiciela

                                                                                            w Pobierowie

           

  1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Aby poznać coraz lepiej Boga Trójjedynego Bóg dał nam prostą i jasna drogę: kochaj Boga, kochaj bliźniego i kochaj siebie samego.
  2. Grupie drugiej i pomocnikom  za  piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  3. Od jutra Msza święta wieczorna o 20.00. W niedzielę o 7.00, 9.00 11.00 i 20.00.
  4. Od wtorku rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe. Pokornie i usilnie prosimy Jezusa, aby uczynił serca nasze według Serca Swego.
  5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. „Bóg zostawił nam chleb , w którym jest On żywy, prawdziwy – z całym smakiem Jego miłości” ( papież Franciszek). Msza św. o  00, 11. 00 i 20.00. Procesja do czterech ołtarzy po Mszy św. o 11.00.

Proszę Grupę Rodziną, Rodziny ministranckie,  Brać Strażacką i Naszą Szkołę o przygotowanie ołtarzy. Wszystkich zapraszam do współpracy. Proszę pomyślmy o pięknych śpiewach, o sypaniu kwiatów. Proszę   o pomoc w nagłośnieniu.

  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota.
  2. Ksiądz Zygmunt jest już z nami. Dziękuję panu Przemkowi i Pawłowi za pomoc w przywiezieniu, Barci Strażackiej za wszelką pomoc.  I wielu osobom za… i modlitwę. Zaczyna  się dla księdza Zygmunta czas rehabilitacji.

———————————————-

Wierzę w Ciebie Boże żywy…….

Ks. Stanisław