Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Grupie III za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. 30 maja we wtorek sakrament bierzmowania przyjmie dziewięcioro naszych parafian. Jeśli możecie proszę bądźmy jako parafia razem na tej Mszy św. o godzinie 18.00 z naszym biskupem i  z bierzmowanymi. W tym dniu nabożeństwo majowe o 17.30.
  3. Od pierwszego czerwca (od czwartku) zmienimy czas sprawowania Mszy świętej. W tygodniu o 20.00, w niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00 i 20.00.
  4. Od czwartku nabożeństwo czerwcowe 20.00. Po nim Msza św..
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek proszę módlmy się za nas kapłanów. W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od 19.30.
  7. W sobotę od 9.00 przyjdę do tych, którzy nie mogą sami przyjść do kościoła. Proszę o informacje w zakrystii.
  8. W tym tygodniu:

– w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny,  Matki Kościoła